11 października 2021

[Radio Ostrowiec] Młodzi otwarci na Europę. Pierwsza edycja Europejskiej Akademii Młodych Liderów Wsi już za nami!

Mnóstwo inspiracji, godziny dyskusji i rozmów, wielkie plany i niesamowita energia – tak można podsumować pierwszą świętokrzyską edycję Europejskiej Akademii Młodych Liderów Wsi. Ten wyjątkowy projekt, zorganizowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Fundację Kuźnica im. Hugona Kołłątaja, stał się dla młodych osób motywacją do działania i realizacji własnych pomysłów. Był to także czas nawiązywania nowych relacji i przyjaźni.

7 października 2021

[spottedalert.pl] Młodzi otwarci na Europę. Pierwsza edycja Europejskiej Akademii Młodych Liderów Wsi już za nami!

KIELCEMłodzi otwarci na Europę. Pierwsza edycja Europejskiej Akademii Młodych Liderów Wsi już za nami!Dodano 4 dni temu • 7 października, 2021Autor: Srebrny Spotter

6 października 2021

[busko.com.pl] Pierwsza edycja Europejskiej Akademii Młodych Liderów Wsi już za nami! (video)