• 8 listopada 2019

Akademia Młodych Liderów Wsi

Serdecznie zapraszamy na ziemię lubuską do ośrodka wypoczynkowego Maya w dniach 27-29 sierpnia 2021r. do wzięcia udziału w Warsztatach Liderskich Klubów Europejskich. Tym razem zaprasza do spotkania, które ma stać się pomostem do dalszej współpracy. Spotkanie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkich zainteresowanych i ich sympatyków. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji ! Koszt pobytu tj. zakwaterowania,wyżywienia oraz dodatkowych atrakcji jest finansowany przez Komisję Europejską w Polsce oraz Fundację Kuźnica .

• 15 listopada 2016

Lorem ipsum dolor sit amet

Vestibulum quam nisi, pretium a nibh sit amet, consectetur hendrerit mi. Aenean imperdiet lacus sit amet elit porta, et malesuada erat bibendum. lacus sit amet elit porta.. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus tempor lacinia diam quis imperdiet. Proin vitae iaculis nisl. Cras eleifend quam lectus, sed bibendum libero convallis at. Nulla sagittis convallis neque at scelerisque. Pellentesque placerat bibendum magna, semper accumsan sem congue nec

• 15 listopada 2016